SAÇ DÖKÜLMESİ VE TEDAVİSİ - FOLİXİR SAÇ DÖKÜLMESİNİ NASIL ÖNLER?
FOLIXIR® Resmi Web Sitesidir.
FOLIXIR Web Sitesine Hoş Geldiniz |  English 
KAYIT OL |
 GİRİŞ YAP
Nanoteknolojiyle Saç Dökülmesine Birebir

SAÇ DÖKÜLMESİ VE TEDAVİSİ

Folixir Saç Dökülmesini Nasıl Önler?


FOLIXIR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI YOĞUN TERAPİ SERUMU

Erkek tipi saç dökülmesini tedavi etmenin en etkili, zararsız, kolay ve ekonomik yolu, saç dökülmesine karşı güçlü etkiye sahip, topikal uygulanabilen ve saç kökü hücrelerine en mükemmel emilimi sağlayarak (FNDS®) lokal yoldan etki eden bir ürünle saç dökülmesi yaşanan bölgeye dışarıdan müdahale etmek ve saç dökülmesine sebep olan dihidrotestosteron (DHT) hormonunun üretimini ve DHT'nin androjen reseptörlerine bağlanmasını saç kökünde engellemektir.

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Serumu, içeriğindeki eşsiz Dr. Meral's Elixir® Nº 23 Herbal Novasome® Complex ve diğer doğal etken maddeler sayesinde bu işlevleri yerine getiren en etkili Anti-DHT serumdur.

Ayrıca, saç kökünde VEGF (Vascular Endothelial Growth Factor) sentezini artırarak küçülmüş ve görevini yapamayan kılcal damarları tekrar yapılandırır ve saç kökünün sağlıklı beslenmesini sağlar. Böylece saçların telogen faza (dinlenme fazı) girmesini engeller, saç dökülmesini durdurur ve saçları hep anagen fazda (büyüme fazı) tutarak sağlıklı saç gelişimini devam ettirir.

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Serumu, saç dökülmesi sebepleriyle saç kökünde lokal olarak mücadele ederek üstün başarı gösteren ve nanoteknoloji sayesinde saç kökünde hücre düzeyinde etkili tam etkili bir serumdur.


FOLIXIR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI TABLET

Erkek tipi saç dökülmesi ile mücadele ağızdan alınan ve sistemik hormonal etkisi olan bir tablet ile yapılırsa, vücut için gerekli bir erkeklik hormonu olan DHT'nin üretimi bütün vücutta engelleneceği için sayısız yan etkilerle karşılaşmak olasıdır. Ancak; hormonal etkisi olmayan ve sadece saç kökü hücrelerinin sağlıklı saç üretmesi için gerekli olan destekleyici maddeleri (Dr. Meral's Elixir® Nº 19 ve çeşitli özel bitki özleri, vitaminler, mineraller, esansiyel amino asitler v.b. gibi) ihtiva eden Folixir Saç Dökülmesine Karşı Tablet kullanıldığında saç dökülmesi ile içeriden de mücadele edilerek sağlıklı saç gelişimi desteklenir. Folixir Saç Dökülmesine Karşı Tablet'in hiçbir hormonal ve sistemik yan etkisi yoktur.


FOLIXIR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN


Folixir serumun saç köklerine daha iyi emilimini kolaylaştırmak için, saç derisini derinlemesine temizleyerek saç derisini yağ ve sebum gibi biyolojik kirlerden arındıran ve içeriğinde saç dökülmesiyle savaşan Dr. Meral's Elixir® Nº 21 Herbal Novasome® Complex ve diğer etken maddeler barındıran Folixir Saç Dökülmesine Karşı Şampuan'ın kullanılması tavsiye edilir. Folixir Saç Dökülmesine Karşı Şampuan hafif şiddetteki saç dökülmelerinin önlenmesine yardımcı olur.

FOLIXIR KALINLAŞTIRICI SAÇ KREMİ

Saçlara sağlıklı, parlak, kalın telli ve dolgun bir görünüm kazandırmak için Folixir şampuan sonrasında Folixir Kalınlaştırıcı Saç Kremi kullanılmalıdır.

En etkili sonuç için dörtlü Folixir Saç Bakım Seti'nin en az  6 ay düzenli kullanılması önerilir. İstenilen sonuç alındıktan sonra haftada 2 gün idame kullanımla sonuçların kalıcı olması sağlanabilir. Folixir ürünlerinin düzenli kullanımı erkek tipi saç dökülmesi olarak bilinen Androgenetik Alopesi'nin,  yaygın dökülme olarak bilinen Diffüz Alopesi'nin ve kadınlardaki genetik faktörlere veya menopoza bağlı saç dökülmelerinin önlenmesinde etkilidir. Folixir ürünleri hem erkeklerde hem kadınlarda güvenle kullanılabilir.

Folixir Etki Mekanizması Nasıl İşler?

Erkek Tipi Saç Dökülmesi (Androgenetik Alopesi) İle İlgili Doğrular

Saç Dökülmesi Nasıl Gerçekleşir?

Saç Dökülmesinin Sebepleri Nelerdir?

Saç Nedir ve Nasıl Gelişir?

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu - Dermatoloji Profesörünüz

Nanoteknolojiyle Saç Dökülmesini Engelleyin

Folixir ürünleri geleceğin teknolojisi kabul edilen nanoteknoloji kullanıla...>>

Doğanın Gücünü Kullanın

Folixir ürünleri, saç dökülmesine karşı koyduğu kanıtlanmış doğal ve bitkis...>>

Bilim Adamlarından Saç Dökülmesine Çare

Folixir ürünleri, dermatoloji uzmanı Prof.Dr. Meral Şaşoğlu önderliğindeki ...>>

Kullanıcı Görüşleri

2011 yılında Folixir'i internette gördüm ve saç dökülmesi sorunumu çözmek için deneyimlemek istedim. Çok yeni bir ürün ve kimsenin ürün hakkında iyi ya da kötü herhangi bir bilgisi yoktu...>>
Murat Akın

Uzman Görüşleri

Saç kaybı her bireyin yaşamının herhangi bir döneminde mutlaka karşılaştığı bir sorundur...>>
Dr. Gaye Sarıkan - Dermatolog
 

Serum, Şampuan ve Tablet

Şok! %10 indirim
199,70179,73
Şok! %10 İndirim!
Adet

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Serum)

60 ml (1 Aylık Kür)
89,9085,41
%5 İndirim
Adet

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Tablet

60 Adet Film Kaplı Tablet (1 Aylık Kür)
72,4068,78
%5 İndirim
Adet

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

300 ml
37,4035,53
%5 İndirim
Adet

Folixir Kalınlaştırıcı Saç Kremi

300 ml
24,7023,47
%5 İndirim
Adet

Fırsatlarla Dolu E-Bülten Üyeliği

Folixir ve saç bakımı ile ilgili duyurulardan, haberlerden, ipuçlarından ve
e-bülten ile size özel sunulacak fırsatlardan yararlanmak için lütfen üye olunuz. Üyelik bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
İsim :
Soyad :
E-mail :
Cinsiyet :