FOLIXIR® Resmi Web Sitesidir.
FOLIXIR Web Sitesine Hoş Geldiniz |  English 
KAYIT OL |
 GİRİŞ YAP
Nanoteknolojiyle Saç Dökülmesine Birebir

HAKKIMIZDA

Prof.Dr. Meral Şaşoğlu Önderliğindeki Novatemed Innoceuticals A.Ş. Bilimsel Araştırma Ekibi

"İnsanların gözlerinde, kendilerini sağlıklı ve genç hissetmenin getireceği özgüveni ve mutluluğu görmek ve buna katkım olduğunu bilmek kadar beni mesleki anlamda mutlu eden başka bir şey olamaz"

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu

Novatemed Innoceuticals A.Ş., kurucularının uzun yıllara dayanan bilimsel, akademik ve endüstriyel çalışma ve deneyimlerini bir araya getirerek ortak bir amaç için güç birliği oluşturmasıyla 2008 yılının başında kurulmuştur. Bu ortak amaç; insanların yaşam kalitelerini zirveye taşımaktır.

Novatemed Innoceuticals A.Ş., kurucularından olan dermatolog Prof. Dr. Meral Şaşoğlu’nun önderliğindeki Araştırma - Geliştirme ekibi ve diğer bütün birimleriyle insani değerler ve etik anlayışı varoluşunun temel yapıtaşı olarak belirlemiş ve insanların yaşam kalitesini hiçbir yan etkiye neden olmadan; doğal ve en ileri teknolojik yöntemler ile yükseltmeyi ilke edinmiştir. Bu paralelde; Novatemed Innoceuticals A.Ş. çatısı altındaki her birey bu etik değerleri benimsemiştir.

Novatemed Innoceuticals, yüzyıllardan beri bilinen ancak modern tıbba daha önce uyarlanamamış pek çok doğal etken maddenin ileri kimya teknolojileri ve nanoteknoloji ile birleştirilmesi ile saç ve cilt sorunlarıyla son derece etkili bir şekilde mücadele eden güvenilir kozmeterapötik ürünler ortaya koymuştur. Türkiye Cumhuriyeti devletinin sunduğu imkan ve Ar-Ge desteklerini de arkasına alan Prof. Dr. Meral Şaşoğlu ve bilimsel araştırma ekibi, geliştirdikleri bu eşsiz ve patentli ürünleri küresel pazara sunmuştur.

Novatemed Innoceuticals A.Ş., üstün nitelikli ürünleri ve yaşam kalitesine olan bakışı ve duruşu ile dünya çapında büyük ilgi ve saygı görmekte; ülkemizi uluslararası ölçekte de güçlü bir şekilde temsil etmektedir. Bunun sürekliliği için beşeri sermaye, altyapı ve teknolojik kabiliyetlerini sürekli en ileri noktaya taşımak ve lider pozisyonunu korumak için yatırımlarına aralıksız devam etmektedir. Böylece Novatemed Innoceuticals A.Ş., bugün olduğu gibi yarın da yaşam kalitenizi yükseltmek için gerçekleştirdiği ileri seviye çalışmalarla geliştirdiği, sağlığınız için en faydalı ve en güvenilir ürünleri sizlerin kullanımına sunmaya devam edecektir.

Saç, cilt, beslenme ve sağlık sorunlarıyla etkin bir şekilde mücadele edecek ve küresel ölçekte başarılar kazanacak ürünlerin geliştirilmesi ve sizlere sunulması misyonu ile hareket eden Prof. Dr. Meral Şaşoğlu ve uzman ekibi, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’den dünya markası çıkarmak vizyonuyla çalışmalarına devam edecek; etik anlayış, teknoloji ve fayda olarak her zaman dünyadaki rakiplerinden bir adım önde olacaktır.


Novatemed Innoceuticals® Markaları

 
Prof. Dr. Meral Şaşoğlu - Dermatoloji Profesörünüz

Nanoteknolojiyle Saç Dökülmesini Engelleyin

Folixir ürünleri geleceğin teknolojisi kabul edilen nanoteknoloji kullanıla...>>

Doğanın Gücünü Kullanın

Folixir ürünleri, saç dökülmesine karşı koyduğu kanıtlanmış doğal ve bitkis...>>

Bilim Adamlarından Saç Dökülmesine Çare

Folixir ürünleri, dermatoloji uzmanı Prof.Dr. Meral Şaşoğlu önderliğindeki ...>>

Kullanıcı Görüşleri

Sayın Prof. Dr. Meral Şaşoğlu hocamı televizyondan gördüm araştırdım ürünü ve internetten sipariş vermeye karar verdim....>>
Osman Özkan

Uzman Görüşleri

Saç kaybı her bireyin yaşamının herhangi bir döneminde mutlaka karşılaştığı bir sorundur...>>
Dr. Gaye Sarıkan - Dermatolog
 

Serum, Şampuan ve Tablet

Şok! %10 indirim
199,70179,73
Şok! %10 İndirim!
Adet

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Serum)

60 ml (1 Aylık Kür)
89,9085,41
%5 İndirim
Adet

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Tablet

60 Adet Film Kaplı Tablet (1 Aylık Kür)
72,4068,78
%5 İndirim
Adet

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

300 ml
37,4035,53
%5 İndirim
Adet

Folixir Kalınlaştırıcı Saç Kremi

300 ml
24,7023,47
%5 İndirim
Adet

Fırsatlarla Dolu E-Bülten Üyeliği

Folixir ve saç bakımı ile ilgili duyurulardan, haberlerden, ipuçlarından ve
e-bülten ile size özel sunulacak fırsatlardan yararlanmak için lütfen üye olunuz. Üyelik bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
İsim :
Soyad :
E-mail :
Cinsiyet :