FOLİXİR KULLANICI YORUMLARI VE FOLİXİR KULLANANLAR

Kullanıcı görüşleri FOLIXIR ürünlerini kullanan kişilerden gelen yorumları kapsamaktadır. FOLIXIR ürünlerinin sonuçları kişiden kişiye ve metabolizmaya göre farklılık gösterebilir.

Mutluluğum tüm hayatıma yansıdı!

Müşteri Adı Soyadı : Eyüp H. Yönetici , 46 Yaşında 23 Yıldır Saçsız / 03-06-2017 

Folixir, saç ürünlerini kullanırken gördüğüm sonuç inanılmaz mutlu edici kullanmaya başladığım ilk haftadan itibaren tüyler oluşmaya başladı. ( Hiç  tepem de saç, tüy bile yoktu. Resmen tam bir keldim 23 yıldır. ) Tam 1 aydır kullanıyorum, çok düzenli ve dozunda. Sonuçlar muhteşem. Etrafımda ki arkadaşlarım bana “ ÇİM ADAM “ diye hitap etmeye başladılar. Mutluluğum tüm hayatıma yansıdı. Çünkü ekim bile yapılamayacak saç mağduruydum. Artık saçlanıyorum, her gün daha çok saçlanacağımı görüyorum.

Teşekkürler Folixir. 

Bu güzel sonuç için Meral Hocama ve ekibine teşekkür ederim.

Folixir Serum-tablet-şampuan setini yaklaşık iki ay önce kullanmaya başladım ve şuanki sonuçlar hakkını vererek kullanma sonucu gerçekten başarılı. Bunu reklam amacıyla değil gerçekten işe yaradığı için ve bu ürünü benim durumumda olan herkesin kullanmasını istediğim için yazıyorum. Öncelikle internette çeşitli sayfalarda  yapılan olumsuz yorumlara kapılmadan ürünü düzenli bir şekilde 1-2 ay kullandığınızda gözle görülür iyileşme olduğunu göreceksiniz. Günümüz şartlarında bir saç ekimi 5.000-10.000 arası değişirken 6 aylık bir kullanım sonucu sağlıklı saçlara vereceğimiz ücret aslında oldukça aşağısında kalacaktır. Doğal olması ve acısız bir şekilde sağlıklı saçlara kavuşacağınızı düşündüğünüzde verilen ücret aslında çokta fazla değil. Yeter ki düzenli bir kullanım ile sabırlı olun. Sonuçlara siz de inanamayacaksınız. Bu güzel sonuç için Meral Hocama ve ekibine teşekkür ederim.

 

Necati BALDAN

Destek için teşekkür ederim.

Merhaba,

 

        37 yaşındayım ve lise yıllarımdan bu yana saç sorunu yaşıyorum. Kimi zaman erkek tipi yoğun dökülme kimi zaman incelme kimi zaman da yağlanma sorunu yaşadım. Ayrıca hiçbir doktorun ve ürünün çare olamadığı seboreik dermatit rahatsızlığım var. Saç döngün her zaman hızlı oldu. Çabuk dökülüp çabuk çıktı. Bu da hep alın çeperimde yoğun saç ancak uçlarda incelen cansız ve az saç görünümüne neden oldu.

 PRP ve Mezoterapi yaptırdım. İnanılmayacak fiyatlara hiç başarılı olmayan ürünleri kullandım. İçeriği ve yan etkileri belli olmayan tabletleri içtim. Yine Folixir’i de aynı Durumda “bir de bunu deneyeyim, ne kaybederim ki?” diyerek aldım.

        Seboreik dermatitim olduğunu telefonda ilettiğimde bugüne kadar her müşteri temsilcisinin dediği gibi faydasını göreceksiniz şeklinde yönlendirildim ve hiç inanmadım.

        Serum , Şampuan, Tablet ve saç Kremini yaklaşık 4 aydan bu yana bir arada kullanıyorum. Yoğun bir ürün olduğu için çok uzun süre gidiyor. Seboreik dermatitimden eser kalmadı. Ne pullanma ne kaşıntı ne de kızarıklık. Saçlarım canlandı ve çok hızlı uzuyor. Ki bu sonuçları önerilenin dışında gün aşırı kullandığım halde sahip oldum.

        Meral Hanım’ ın akademik kariyeri, klinik test ve onaylar, şampuanın içeriğinde SLS olmaması, ürünlerin bitkisel olması vb. fazlasıyla bana güven veriyor. Telefonla ulaştığımda her zaman güler yüzlü, samimi ve doğru bilgilendirme ile karşılaşıyorum.

        12 yaşındaki kızım ve benim bundan sonraki saç ürünüm daimi olarak Folixir’ dir.

Hem anlamsız para harcamaktan hem de ne olduğu belirsiz ürünleri denemekten kurtuldum.

 

Destek için teşekkür ederim.

Nilgün Özcan, İzmir

( İK Proje Lideri AKG Grubu )

Bence en güzel buluş bir insana yardım etmekdir.

Sayın meral hocam Kelliği tarihe gömdü ancak malesef internette dolaşan bilgi kirliliği ve insanları para için yanıltanlar bunun böyle olduğunun bilinmesini istemiyor. Ben hergün sizlere dua ediyorum. Bence en güzel buluş bir insana yardım etmekdir. Sevgi ve tebessümle...

Bilgehan YILMAZ İstanbul

Folixir her zaman kullandığım bir ürün oldu!

Selamlar, 2011 yılında Folixir'i internette gördüm ve saç dökülmesi sorunumu çözmek için deneyimlemek istedim. Çok yeni bir ürün ve kimsenin ürün hakkında iyi ya da kötü herhangi bir bilgisi yoktu, bu yüzden tereddütlerim oldu ama nano teknoloji ile üretildiği ve son teknoloji ürünü olduğu için denemek istedim. Ürünü kullandığım ilk başlarda dökülme hızlandı ama ürün kullanımında bu uyarı vardı zaten ve panik yapmadan tablet, saç kremi, losyon, folixir'in söylediği her şeyi söylenen şekilde düzenli bir biçimde kullandım. Bir kaç hafta sonra dökülme yavaşladı ve sonunda durdu, inanamadım. Hatta kendi kendime bir test bile yaptım :) Folixir ürünlerini bir ara kullanmayı bıraktım ve yerine normal bir şampuan kullandım, bir kaç hafta dökülme yine olmadı ama bir kaç hafta sonra dökülme yine başladı ve yine aynı hızla devam etti, ürünü yeniden kullanmaya başladım ve dökülme yine durdu. Ayrıca Losyonu saç şekillendirici olarak ta kullanıyorum, saçlarım nemli iken kullandığım losyonla saçıma verdiğim şekil, saçlarım kuruduğu zaman formunu korumaya devam ediyor, böylelikle jöle / sprey gibi extra ve saçlara zararlı ürünler kullanmama da gerek kalmadı. İlk başlarda hergün uyguladığım losyonu artık haftada bir/iki defa uyguluyorum. Yani bir zaman sonra hergün kullanmanıza da gerek kalmıyor. Böyle bir ürünü bizimle buluşturduğunuz için tekrar ve tekrar teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar Murat

Murat Akın 29.06.2015

Görüşlerinizi Paylaşın